Згадали про «турецьке літо»

  В актовій залі головного корпусу БДПУ 14 листопада   ц. р. відбулась традиційна вже презентація за результатами  роботи наших студентів у туристичних компаніях Туреччини куротного сезону-2017.

Розпочався захід із виступу кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту та адміністрування Галини Казачковської, яка відкрила чимало деталей співпраці університету з туроператорами. Зокрема, за майже десятиліття даної програми в Туреччині  вже встигли спробувати себе майже 600 студентів. Рекордним можна назвати саме 2017 рік, протягом якого аж 99 студентів в період від квітня до жовтня поїхали працювати на теплий турецький берег аж у чотири туристичні компанії. Це, певна річ, свідчить про відповідальність партнерів БДПУ та плюси участі в подібному досвіді.

Власними історіями поділились і ведучі заходу – студент 3-го курсу ФФВ Ігор Літус та студентка 4-го курсу ГЕФ Наталя Шемендюк. Так, Наталя вразила знанням турецької мови, що стала нечужою їй за минулі роки роботи, відкривши присутнім красу та особливості далекої країни. Перекладачем виступив її співведучий, що також наголосив на тому, що праця в Туреччині – прекрасний шанс самовдосконалюватись та відкрити світ, і він обов'язково скористається ним не раз.

Та, як то кажуть, краще раз побачити, ніж сто почути. Особливо від тих студентів, хто вперше побував у Туреччині саме цього року. Новачки у цій туристичній пригоді розповіли про власні відчуття від місць праці. Гості презентації дізнались про архітектуру Анталії та унікальну природу Кемеру, знамениті гольф-клуби Белеку та стародавність Сіде, солодощі Аланії та різнобарвність Егейського узбережжя. Іноді студентам хотілось просто зупинитись на мить і просто надихатись оточуючим раєм.

Вишуканість та чарівність турецької культури продемонструвала присутнім студентка 3-го курсу ФППОМ Мирослава Лісіхун. Її танець живота вражав поєднанням традиційних рухів та ритму музики, що відбивались у душі кожного. Справжнє мистецтво Сходу ще раз нагадувало про різну, але неперевершену Туреччину.

Цікавою для того, хто вперше почув про туристичну співпрацю, була розповідь студентів про компанії, в яких вони працювали. Так, «TUI» має 40-річний досвід та обслуговує більше 30 мільйонів туристів щорічно. Вибір для подорожей чималий – 180 країн. А компанія «Intourist Thomas Cook» має давню історію. Це перше у світі туристичне агенство, що почало працювати аж з 1841 року. І це лише мала частина від того, що очікує з радістю на наших студентів.

Перед присутніми виступали і чимало представників університету та гостей заходу. Ректор БДПУ, професор Ігор Богданов розповів про те, що подібний досвід праці для студентів – це чудова можливість відчути себе дорослим, подорожувати та згадувати в осінню прохолоду про палке літо. Окремо подякував ректор і Галині Козачковській за її професійність та підтримку співпраці з туроператорами. Власну вдячність пані доценту висловила і заступник декана гуманітарно-економічного факультету Ірина Нагай. Позитивними враженнями  про Україну та планами щодо запрошення студентів на роботу поділився регіональний директор «TUI» Фаік Йєлдирим. Фіналом заходу стало частування всіх бажаючих турецькими солодощами.

Також нагадаємо, що 15 листопада о 12 годині у аудиторії 145 головного корпусу БДПУ відбудеться зустріч та співбесіда представників туроператора «TUI» з студентами щодо тимчасового працевлаштування в Туреччині влітку 2018 року. Тож, не проґавте цієї нагоди!

DSC_0484 DSC_0489 DSC_0490 DSC_0503

DSC_0516 DSC_0519 DSC_0522 DSC_0535

DSC_0555 DSC_0556

DSC_0564

DSC_0569 DSC_0570

Сергій Біленький,
студент-журналіст БДПУ

Світлини автора

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print