Згадуючи Кобзаря…

Учора, 9 березня, вся світова громадськість відзначила 203-річчя від дня народження нашого, українського поета, творця, мислителя, пророка Тараса Григоровича Шевченка. Не оминула ця подія й стін нашого університету. Студенти гуманітарно-економічного факультету організували і провели літературний вечір, присвячений творчості Кобзаря, в черговий раз показавши, що літературна спадщина письменника не забута, а продовжує запалювати любов до України в серцях сучасного молоді!

VeHV4IQtVy4 EKxYcO_yuWc

На вечорі студенти читані вірші поета, звучала музика, пісня "Калина". Студенти також отримали можливість переглянути короткометражний  фільм про життя Тараса Шевченка. Цікавим моментом заходу стала розповідь про особисте життя поета, зокрема, про роль жінок на різних етапах його життєвого шляху, адже  саме вони давали йому наснаги для написання багатьох  літературних шедеврів, які донині продовжують займати гідне місце в українській та світовій літературі.

LffXLGA4CWA vondBIWJPIA

"Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю…", – писав про поета Остап Вишня. А й справді, згадуючи чи обговорюючи життя та творчість Шевченка, ми замислюємося не тільки над минувшиною, але й говоримо, глибоко роздумуємо над нашим, таким тривожним, таким жорстоким сьогоденням… Адже творчість Шевченка така ж невмируща як і його постать. Шануймо та знаймо нашу безцінну історичну спадщину , бо без минулого немає майбутнього!

Олена Стойловська,
студентка ГЕФ
Світлини Марії Нікіші


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print