Жартували молоток із інтегралом…

Якщо ви зненацька наткнулися в Бердянську на натовп усміхнених облич, не варто лякатися – у Бердянському державному педагогічному університеті проходив черговий вечір гумору, організований факультетом фізико-математичної і технологічної освіти під назвою "Конуси+бонуси".

Свято організувала кафедра методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні. Свої таланти та майстерність демонстрували команди «Інтегральчик» (фізики та математики) та «Нове покоління» (технологічна та професійна освіта).

"Вечір гумору – це не лише виступи наших команд, це своєріднє гумористичне зібрання тих, хто вміє жартувати й поціновувати хороші жарти. Ми вдячні всім, хто прийшов на наш вечір, щоб отримати порцію позитиву. Своїм виступом ми намагалися висловити шану до майбутньої професії» – так згодом охарактеризовували свій захід винуватці події.

А що глядачі? Словам, не було вільного місця в залі, і всіх переповнювали емоції та сміх, щирі аплодисменти та позитивні відгуки…

Нові, свіжі, нестандартні та цікаві жарти, чудова жива музика. Студенти-гумористи цього вечора змусили публіку не раз всміхнутися, а то й голосно реготати.

З вітальним словом до команд звернулася доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Наталя Сосницька й наголосила на необхідності проведення таких вечорів, адже саме через творчість розкривається особистість студента.

Своє захоплення юними талантами висловив голова профспілкового комітету Віталій Лола, який сказав, що пишається тим, що на рідному йому факультеті навчаються такі талановиті та креативні студенти. Віталій Григорович нагородив учасників традиційними «солодкими призами».

Підбили підсумки вечора кандидат педагогічних наук, доцент Віталій Ачкан та заступник декана ФФМТО з соціально-виховної роботи кандидат фізико-математичних наук Яна Сичікова. Від деканату факультету фізико-математичної і технологічної освіти учасники заходу також отримали пам’ятні подарунки та привітання.

Залишається чекати наступного такого свята, щоб продовжувати собі життя шляхом отримання гарних емоцій та порцій щирого сміху.

Яна Сичікова,
заступник декана ФФМТО з
соціально-виховної роботи

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print