Згідно з вимогами європейської системи забезпечення якості…

Інтеграція системи вищої освіти України у Європейській простір вищої освіти визнана одним з принципів державної політики у сфері вищої освіти у Законі України «Про вищу освіту». Стандарти і рекомендації щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG) визначають, що заклад освіти повинен враховувати потреби та очікування усіх стейкхолдерів (студентів і персоналу, а також зовнішніх стейкхолдерів, таких як працедавці та зовнішні партнери закладу).

Основним рушієм процесу залучення працедавців до забезпечення якості освіти виступають випускові кафедри, які стурбовані перспективами розвитку спеціальностей.

17 лютого ц. р. кафедра комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні організувала зустріч з працедавцями м. Бердянська.  На зустрічі були присутні представники таких підприємств та закладів освіти: «Бердянські жниварки» (ТМ John Greaves), «Агрінол» «Авіс», «Inmark», «OpenSourceInternational» «WebOracle», ЗОШ № 1, БСШ№ 16. Обговорювалися  питання: актуалізації освітніх програм; організації виробничих практик; формування переліку дисциплін вільного вибору; майбутнього працевлаштування випускників.

2 DSC_5711

DSC_5716 DSC_5736

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print