Згуртувавши зусилля вчених, методистів, учителів

Сьогодні, 26-го березня, в актовій залі університету пройшов другий регіональний науково-практичний семінар
«Актуальні тенденції викладання української літератури»,
присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

Організатори семінару – Інститут філології та соціальних комунікацій БДПУ, відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради та КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

Відкрила семінар, вітала та представляла учасників старший викладач кафедри української літератури та компаративістики БДПУ, модератор заходу Ольга Харіна.

З вітальними словами до учасників семінару звернулися проректор з наукової роботи БДПУ Ігор Богданов та директор Інституту ФСК Ольга Харлан (див світлини).

На пленарному засіданні до слова запрошували: завідувача методичним кабінетом відділу освіти виконкому міськради Наталя Скиртач (див. світлину), методиста районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Людмила Даниленко, завідувача кафедри української літератури та компаративістики Ольга Новик.

На секційних заняттях університетські науковці, методисти та вчителі обговорили різні аспекти викладання творчості митця в навчальних закладах: особливості вивчення поетики художніх творів Тараса Шевченка; нове прочитання творчості Тараса Шевченка в навчальних закладах; методика вивчення поетичної та прозової шевченкіани; постать Тараса Шевченка та його творчість в інтермедіальному вивченні; сучасна наукова рецепція біографії та спадщини Тараса Шевченка (методичний аспект); особливості методики вивчення мовних аспектів творчості Тараса Шевченка; методика вивчення зарубіжної шевченкіани в навчальних закладах тощо.

Мета проведеного семінару – згуртувати зусилля вчених, методистів, учителів в обговоренні актуальних тенденцій викладання української літератури, зокрема методів, прийомів, форм, які сприяють активізації читацької та творчої діяльності сучасної молоді.

«Університетське Слово»
Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print