Зйомки «7 чудес України» – в БДПУ

Як відомо, минулого року Бердянськ став одним із переможців акції “7 чудес України: історичні міста і містечка”, ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

У суботу, 1 липня, до Бердянського державного педагогічного університету Микола Томенко завітав із знімальною групою телеканалу ICTV. Мета візиту – зйомки епізодів фільму про Бердянськ, який має привернути увагу до нашого міста як українських, так і зарубіжних гостей.

7 чудес України

Нагадаймо, що минулого року, в процесі відбору претендентів на участь у акції “7 чудес України: історичні міста і містечка”, Микола Томенко вже двічі відвідував наш університет (http://us.bdpu.org/vo-slavu-velykoho-kobzarya.html , http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=35292  http://us.bdpu.org/stolychni-hosti-v-bdpu.html).

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами професора БДПУ Ігоря Лимана)

На світлині: декан гуманітарно-економічного факультету Тамара Макаренко, ініціатор і організатор акції “7 чудес України: історичні міста і містечка” Микола Томенко, проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич, професор БДПУ Ігор Лиман

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print