Змагання ерудиції, винахідливості та кмітливості

У перших числах грудня студенти фізико-математичного напряму ФФМТО БДПУ, які проходили педагогічну практику в ЗОШ № 11, організували та провели інтелектуально-розважальну гру “Хто крутіший”, в якій брали участь збірні команди 10-11-х класів. У чесній конкурентній боротьбі переможцями стала збірна команда 11-класів.

Цікаві, нетрадиційні питання, ребуси, конкурси, що охоплювали інформацію з біології, фізики, математики, інформатики та економіки, сприяли активізації пізнавального інтересу та мисленевої діяльності всіх учасників гри. Особливу увагу учасників, членів журі та глядачів привернули питання, пов’язані з використанням отриманих на уроках знань у повсякденному житті та ребуси, розв’язання яких вимагало не тільки гарної теоретичної підготовки як мінімум з п’яти шкільних предметів, але й неабиякого логічного мислення. Не сумували у процесі гри й глядачі (учні 10-х та 11-х класів), які, відповідаючи на питання ведучих, збільшували доробок однієї з команд (на свій вибір).

Завдяки чіткому керівництву заступника директора з навчально-методичної та наукової роботи Вікторії Тягунової ця гра стала, по-справжньому змаганням ерудиції, винахідливості та кмітливості й продовжила закладену у 2012 році традицію щорічних конкурсів та змагань, які проводять студенти фізико-математичного напряму у рамках педагогічної практики (див. світлини).

Кафедра методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні плідно співпрацює зі школами міста Бердянська, зокрема із ЗОШ №11, через проведення нестандартних форм навчання студентами факультету ФМТО у рамках практики.

Така співпраця, без сумніву, є корисною і для школярів, і для студентів. Крім того, вона приносить безліч позитивних емоцій і потужний заряд енергії.

Віталій Ачкан,
кандидат педагогічних наук, доцент
кафедри методики викладання
фізико-математичних дисциплін
та інформаційних технологій

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print