Знову – Мексика, знову – Puebla

  Згідно з «Порядком затвердження рішень про присвоєння вчених звань» № 656 від 19 серпня 2015 року і Закону України «Про вищу освіту» відбувається друге науково-педагогічне стажування к. п. н., доцента кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики БДПУ Ганни Алєксєєвої на базі Заслуженого Автономного Університету Пуебла, Мексика (декан – професор  Маркос Гонсалес Флорис.
   Під час стажування було підписано Угоду про мобільність студентів-магістрантів наших вишів, яка дозволить підвищити  кваліфікацію майбутніх фахівців, перейняти передові науково-практичні практики, поліпшити свою конкурентоспроможність на ринку праці;  подовжено та оновлено Договір про співробітництво між факультетом фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету та факультетом комп'ютерних наук Заслуженого Автономного Університету Пуебла, Мексика.
   Згідно з графіком індивідуального плану 12 та 13 березня відбулися зустрічі представника нашого університету з групою 001 «Новаторство та талант» першого року навчання  та з групою 101 «Електричні ланцюги» 3 курсу факультету комп’ютерних наук.
 Академічні групи під керівництвом професора, завідувача лабораторією цифрових систем і поновлюваних джерел енергії Хосе Італо Кортеса займаються розробкою проектів, враховуючи вельми багатий винахідницький досвід попередників та  створюючи розробки з Embedded Systems.
   Дуже корисними є такі заходи, які не тільки сприяють підвищенню професійних компетенцій за індивідуальною науковою спрямованістю або спеціалізацією, перейняттю досвіду і кращих наукових досягнень, представленням своїх наукових розробок і досягнень, але й отриманню професійних компетенцій необхідних для підготовки і написання міжнародних грантів і проектів.
   Варто висловити вдячність адміністраціям обидвох вишів за таку можливість, яка відповідає меті сучасного вищого навчального закладу – вдосконалення професійної підготовки фахівців шляхом застосування інноваційних технологій, вивчення інженерно-педагогічного досвіду, ознайомлення з досягненнями науки, техніки і виробництва та перспективами їх розвитку в області комп’ютерних технологій, зокрема, вбудованих систем (Embedded Systems).

IMG_20180312_124122

IMG-20180319-WA0000 IMG-20180320-WA0001

IMG-20180321-WA0014 IMG-20180321-WA0015

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти)

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *