Знову на сцені – КВК!

   …Для того, щоб стати гравцем у будь-якій команді КВК, необхідно мати швидку реакцію, гострий розум та неабияку кмітливість, а також знати – над чим і як варто жартувати. 

В актовій залі головного корпусу БДПУ 17 листопада відбулось справжнє свято щирих емоцій, посмішок і гумору. Команди факультетів змагалися за звання найкреативнішої, найінтелектуальнішої та найсміливішої. Усі свої вміння й таланти демонстрували студенти в такому "бойовому" складі: "Віскас" (ФППОМ), "Сироп" (ГЕФ), "На дні" (ФФМКТО), "Шо-то новое" (ФФСК), "Амінь" (ГЕФ), "Хурма" (ФФСК), "Семицветик и его отростки" (ФФВ), "Сосиджес" (ФДССО, ФФВ, ФППОМ).

Гра була запальною, а конкуренція з кожним виступом ставала цікавішою. Зал, який був заповнений глядачами до відказу, радісно підтримував виступаючих, адже оплески не зупинялися ні на мить, а сміх лунав звідусіль. Студенти змагалися у двох конкурсах: «привітання» – своєрідна візитна картка та представлення команди; «розминка» – розігрів, де гравці могли ставити один одному каверзні питання й отримувати на них експромтні оригінальні відповіді. Згодом ми дізналися, що а результатами «розігрівного» змагання переможцем став гравець команди “Сироп” Дмитро Кіосов, якого подарунком «ощасливив» заступник генерального директора фірми "Поінт Інтернет" Андрій Чепрасов.

Команди на сцені показували різні ситуації та мініатюри. Теми виступів були багатогранні, але частіше згадувалось і відтворювалось непросте життя студентів, особливо в період сесії.  Це й не дивно, адже змагання команд припало саме на святкування Міжнародного дня студентів. Перед початком змагань із вітальними та напутніми словами до студентів звернулися: ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Вікторія Ліпич, голова профкому БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола.

Усі учасники яскравого та веселого заходу були нагороджені дипломами та сертифікатими від піцерії “Немо”.  А в цій гідній боротьбі перемогла та отримала омріяний кубок команда "Амінь" гуманітарно-економічного факультету.

“Гра сподобалась, була дуже класна енергетика від залу, всі команди – запальні та потужні, – ділилася розбумами згодом Тетяна Черепанова – представник  команди “Хурма” ФФСК, –
 було цікаво  спостерігати, адже у кожного свій особистий концепт, ми сміялись із жартів кожної команди, перемога “Амінь” була справедливою, якщо об`єктивно, бо вони були кращими, й це було зрозуміло одразу”. Тож можна сміливо  сказати, що чергові виступи університетських веселих та кмітливих  вдалися й пройшли на дуже високому рівні, подарувавши незабутні позитивні емоції студентам, викладачам, гостям…

0 1image 7

2 3 4

9

аминь хурма шотоновое

Валерія Чорна,
 студентка-журналістка БДПУ  

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print