Знову п`ятниця і знову – посиденьки…

…А цього разу на університетські традиційні кавові посиденьки завітали випускники Бердянського ЗЗСО №1, яких супроводжували класний керівник Ірина Каліцева та вчитель української мови та літератури Альона Єсипова.

А гостей зустрічали, з ними спілкувалися, їх розважали та супроводжували цікавими місцями БДПУ: ректор університету, професор Ігор Богданов, проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич, колишні учні чи вчителі першої школи, а нині успішні викладачі університету: кандидат психологічних наук, доцент кафедри прикладної психології та логопедії Наталя Цибуляк; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Олександр Голік; доцент кафедри менеджменту та адміністрування Сергій Немченко; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та славістики Лариса Алєксєєва; а також голова профкому, депутат Бердянської міської ради Віталі Лола, редактор газети БДПУ, представник американського фонду ім. К. Ковшевич Степан Герилів та голова університетського самоврядування Дмитро Кіосов.

Приємно, що гостей цікавило майже все, що відбувається нині в університеті, а це значить, що для них дорога до нашого студентства стала трохи коротшою…

«Університетське Слово»
Світлини редакції

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print