Знову – перші!

Заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт напряму «Корекційна та соціальна педагогіка», що проходив у Київському університеті імені Бориса Гринченка, завершився беззаперечною перемогою – І місце – студентки 403 групи ФДССО спеціальності «Соціальна педагогіка» Жанни Субботіної (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Наталя  Захарова).

u7_KVdjsT2s

Актуальність конкурсної теми «Соціально-педагогічна профілактика комп’ютерної залежності та кібербулінгу в молодших школярів» не потребує аргументації, а ось існуючі методи втрачають свою новизну. Тому мета сьогоднішньої профілактичної роботи полягає в пошуку інтерактивних методів, які б сприяли формуванню культури міжособистісного спілкування школярів не у віртуальному, а реальному світі, розширюючи діапазон дитячих розваг, таким чином попереджуючи адикцію.

B_1P3zaQTCU Bf7ZLD6QXzg

Ідея конкурсної роботи – трансформація популярних комп’ютерних ігор та мультфільмів у форматі настільних ігор, наприклад, «Дота 2» і «Зоотрополіс». Жанна Субботіна розробила методику і атрибути ігор, а саме ігрове поле та завдання на розвиток інтелектуального, логічного мислення, знань з іноземної мови, засад патріотичного виховання тощо. 

Успішна презентація роботи Жанною викликала зацікавленість аудиторії, професійну дискусію. Голова конкурсної комісії, директор Інституту людини, доктор педагогічних наук Ольга Володимирівна Безпалько, нагороджуючи нашу переможницю відзначила, що всі члени журі з нетерпінням чекали захисту саме цієї роботи, бо ще на етапі рецензування апробували її гру  «DOTA-NEW».

nwbc2ev8NFA

Кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти опікується як професійним становленням випускників, так і їх науковим розвитком. В історії кафедри це вже друга перемога нашої спеціальності на такому престижному конкурсі, адже у 2013 р. Юлія Сиса перемогла з роботою «Формування толерантного ставлення до дітей з особливими потребами» (науковий керівник – доцент Захарова Н. М.).

Жанна Субботіна гідно представила спеціальність «Соціальна педагогіка». Ми щиро її вітаємо з перемогою та бажаємо навчальних і наукових успіхів!

Наталя Захарова,
кандидат педагогічних наук, доцент
кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print