Золото з Південної Африки

   У перші дні вересня ц. р. в студентському містечку Подчефструм (Південна Африка) пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків, юніорів, дівчат та юніорок. До складу національної збірної України входили студенти і магістранти нашого університету.

   Першим на поміст вийшов магістрант 1-го курсу факультету фізичного виховання Владислав Чорний. Виступаючи у ваговій категорії до 74 кг, він не тільки став чемпіоном світу в сумі триборства з результатом 828 кг, а й встановив рекорд світу в присіданні зі штангою, який тепер становить – 343 кг.

   Потім у боротьбу вступила студентка 3 курсу факультету фізичного виховання Руслана Краснова, яка з результатом 495 кг в сумі триборства у ваговій категорії до 72  кг посіла перше місце.

   Третім виступав магістрант 1-го курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Олександр Рубець, який у ваговій категорії до 105 кг став абсолютним переможцем чемпіонату світу. 410 кг в присіданні, 301 кг в жимі лежачи, 360 кг в тязі принесли Олександру переможну суму 1071 кг, яка стала рекордом світу серед юніорів.

  Магістрант ФФВ БДПУ Олександр Титаренко у ваговій категорії до 120 кг завоював золоту нагороду у присіданні з результатом 400 кг.

   Спортсмени БДПУ принесли збірній команді України переможні очки в командному заліку. На другому місці збірна Японії, на третьому – Росії.

   Наших спортсменів готували заслужені тренери України Леонід Котенджи та Іван Збандут.

Рубец приседания

Рубец тяга

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Леоніда Котенджи)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print