Зроблені з любов’ю подарунки

У грудні студенти-психологи 3-го курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв брали участь у майстер класі, на якому готували новорічні подарунки для бійців АТО. Організували захід кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Ольга Фролова та студентка 5-го курсу Юлія Арішака.

SAM_3635

Хоч погода ще тішить нас своїми сонячними та теплими деньками, але не треба забувати, що на календарі вже зима. Щоб зігріти душу й тіло кожного солдата, ми вирішили приготувати корисні та зігріваючі чаї за власною рецептурою, які мають цілющі властивості: чорний – з корицею і гвоздикою та зелений чай – з ромашкою та імбірем. Впакували у гарні баночки, які прикрасили національною та патріотичною символікою.

SAM_3648 SAM_3652

Студенти із кожної з груп написала листи воїнам, у яких дякують за їх терплячість, силу й мужність, бажають здолати ворогів і скоріше повертатися до рідного дому, де на них з нетерпінням чекають рідні.

Наші невеличкі, але зроблені з любов’ю подарунки, будуть передані захисникам найближчим часом.

Сподіваємося, що їм сподобаються наші новорічні сюрпризи, і коли вони будуть заварювати й питимуть наші цілющі чаї, їм стане солодко, тепло і приємно від того, що про них пам’ятають, за них хвилюються й чекають якнайшвидшого повернення до рідних домівок…

Тетяна Афанасьєва,
студентка 33-ї групи ІППОМ БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print