Зрозуміти: хто ти?!!

СНІД – хвороба, яка тривожить не одне покоління уже протягом двох століть. Через неї розходяться люди, руйнуються сім’ї, зникає дружба… Але це не повинно тривати вічно! Саме тому сьогодні, 1 грудня, (Всесвітній день боротьби зі СНІДом) Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти разом із Бердянською міською Організацією товариства Червоного Хреста, бердянською міською філією запорізького відділення «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» провели «Інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені Всесвітньому Дню пам’яті померлих від СНІДу».

DSC_0580

Організацію такого грандіозного дня взяли на себе кафедра соціальної педагогіки (завідувач – доктор педагогічних наук Ольга Гуренко) разом із виховним відділом БДПУ. Для студентів провели «Школу безпечної поведінки» в аудиторії 139, де пояснювали: якщо людина зі СНІДом – це не означає, що не можна з ним спілкуватись. Розповідали, куди треба звертатися для перевірки себе на ВІЛ/СНІД у Бердянську, проводили практичні заняття та ще багато-багато іншого. На заході були присутні: голова Бердянськї міської організації товариства Червоного Хреста Інна Тихомирова, представник Бердянського міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Батулінська, представник районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Світлана Пейчева, а також  спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради Анна Полієвець.

г  DSC_0577  г1

 У головному корпусі БДПУ під час перерв діяли соціально-педагогічні акції «Обійми мене» та «Серце пам’яті», в яких радо брали участь не тільки студенти, а й викладачі.

о1 о3 о4 о5

Підбили підсумок конкурсу соціального плакату «Ми за життя без СНІДу». Анетта Омельченко – провідний фахівець з виховної роботи та Віталій Лола – голова профспілкового комітету  нагородили переможців та учасників. Переможцями стали:

І місце – ІППОМ

ІІ місце – ФФМТО

ІІІ місце – ФКЕТ

За участь у номінації «За змістовність та інформативність» грамоту отримали студенти ФЕУ, а «За нестандартну представленість проблеми»  – ІФСК, нагороду «За соціальну значущість» отримали  студенти ІСПКО. Але хочеться відзначити активність студентів ФФМТО, які представили на конкурс  3 плакати, і журі вирішило нагородити «За цікавий творчий задум» активних студентів.

н н1 н3 н4

Під час «Школи безпечної поведінки» була представлена книжкова виставка (завідувач бібліотеки –  Світлана Білокінь.

DSC_0613

Було проведено багато заходів для кращого розуміння проблеми. Сподіваємось, що студенти БДПУ розуміють: СНІД – не привід цуратися людини!

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print