Зустріч читацького клубу

18 квітня на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства ФФСК БДПУ відбулося засідання читацького клубу. Участь в заході взяли завідувач кафедри, професор, доктор філологічних наук Ольга Харлан, професор, доктор філологічних наук Ніна Анісімова, професор, доктор філологічних наук Олена Колінько, професор, доктор філологічних наук Софія Філоненко доцент, кандидат філологічних наук Ганна Олександрова, асистент кафедри соціальних комунікацій Дар’я Федосова та студенти 1 курсу ГМЛА (германська мови та літератури (переклад включно), перша – англійська).

На цьому заході обговорювалися романи Вікторії Амеліної «Дім для Дома» та Павла Вольвача «Кляса». Викладачі та студенти порівнювали творчість цих авторів з комуністичною літературою і розглядали вплив художнього матеріалу на українських та зарубіжних читачів.

Учасників пригощали цукерками та печивом, що доповнювало атмосферу. Читачі активно ділилися своїми враженнями про романи авторів та захоплено вели дискусію.

Нагадаємо, 23 квітня о 13.00 в актовій залі 1 корпусу БДПУ відбудеться зустріч з письменниками Вікторією Амеліною та Павлом Вольвачем. Кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства ФФСК БДПУ щиро запрошує усіх бажаючих!

Сергій Сінча,
студент-журналіст 3ж групи
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print