На порядку денному – зацікавленість

Сьогодні, 23 березня, в навчальному корпусі БДПУ на вул. Грецькій відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів факультету філології та соціальних комунікацій з учнями 10-11 класів Бердянської ЗОШ № 2.

Доцент кафедри загального мовознавства та слов’янської філології Марія Чикіль роз’яснила майбутнім абітурієнтам умови та правила вступної кампанії 2017 року, а також ознайомила з переліком спеціальностей, які можна здобути на факультеті. Старший викладач кафедри української літератури та компаративістики Ольга Харіна назвала 10 причин вивчення рідної української мови та літератури у стінах нашого університету. Доцент Богдана Салюк наголосила на важливості вивчення англійської мови, як інтернаціональної мови спілкування, знання якої допоможе подорожувати світом та заробляти не лише в Україні, а й за кордоном. Завідувач кафедри соціальних комунікацій, доцент Анастасія Носко презентувала хлопцям та дівчатам переваги професії журналіста та розповіла про цікавинки роботи.

DSC_0311 DSC_0318 DSC_0323 DSC_0343

Із особливою цікавістю школярі слухали студентку 5 курсу Інну Черноконь та студентку 3 курсу Ларису Кокоріну, які розповідали про досвід стажування та роботи в Німеччині та Сполучених Штатах Америки. А також, своїм досвідом навчання ділилися і першокурсники Михайло Москаленко та Аліна Молочко. Майбутні абітурієнти отримали нові знання та позитивні емоції, а зацікавлені мали змогу поспілкуватися з викладачами. Сподіваємося, що вони приєднаються до нашої дружньої університетської родини. 

Кафедра соціальних комунікацій
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print