Зустріч з партнерами в Братиславі

Наприкінці квітня відбулася зустріч доцента кафедри економіки підприємства та економічної теорії к.е.н., доц. Тетяни Петрівни Несторенко (гуманітарно-економічний факультет) з керівництвом Вищої школи економіки і державного управління в Братиславі – партнером Бердянського державного педагогічного університету.

Під час зустрічі ректор ВШЕДУ в Братиславі проф. Вєра Чібакова та перший проректор – проректор з міжнародної діяльності – доц. Станіслав Філіп ще раз підкреслили зацікавленість у співпраці з Бердянським державним педагогічним університетом. Керівники ВШЕДУ в Братиславі висловили надію, що представлений ними проект з реалізації обміну студентами та викладачами між нашими університетами отримає фінансування на 2019 р. в рамках реалізації програми ERASMUS+.

Керівництво Вищої школи економіки і державного управління в Братиславі запросили Бердянський державний педагогічний університет взяти участь в якості співорганізатора Міжнародної наукової конференції «Economic and social-focused issues of modern world», проведення якої заплановано на жовтень 2018 р.

Підтвердженням плідної співпраці між БДПУ та ВШЕДУ в Братиславі стала участь викладачів ВШЕДУ в Братиславі в ІІ Міжнародній конференції «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку» – викладач ВШЕДУ в Братиславі Надія Дубровіна, Ph.D., отримала сертифікат учасника конференції в БДПУ (на світлині).

В рамках проведеної зустрічі було досягнуто також домовленість з керівником бакалаврських програм Касс бізнес-школи Лондонського університету (Велика Британія) Расселом Джерардом, Ph.D. (на світлині), про проведення спільних наукових досліджень з науково-педагогічними працівниками Бердянського державного педагогічного університету.

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

 

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету

Світлини: Тетяна Несторенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print