Зустріч завдяки ініціативі

З ініціативи університетського профкому сьогодні, 9 лютого, у конференц залі головного корпусу пройшла зустріч профспілкового активу з керівниками університету, факультетів та виробничих підрозділів з метою обговорення соціально-побутових питань та перспектив стабільної роботи університету.

_DSC7098 _DSC7099

На зустрічі виступили ректор університету, професор Ігор Богданов та  голова комітету профспілки, депутат Бердянської міської ради, доцент БДПУ Віталій Лола, які торкнулися питань кадрової політики, матеріального забезпечення, розвитку матеріально-технічної бази нашого вишу, оздоровлення та відпочинку студентів, викладачів та працівників університету.  

_DSC7100 _DSC7101

Учасники зустрічі активно задавали запитання ректору та голові профкому, отримавши одразу грунтовні відповіді. Загалом зустріч пройшла на позитивних нотах, у формі невимушеної, товариської бесіди…

На завершення зустрічі ректор університету Ігор Богданов, зокрема, зазначив : «Якщо у вас є проблеми або запитання – двері кабінетів ректора, проректорів, голови профкому, відділів кадрів чи будь-яких служб завжди для Вас відкриті».

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб) 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print