Зустрічали фестиваль дружби!

IMG_7593

11 вересня 2015 року на центральній площі міста Бердянська вперше пройшов фестиваль «З країни в Україну». З задоволенням та цікавістю до цього дійства долучилися студенти 101 групи спеціальності Дошкільна освіта Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, під керівництвом куратора Юлії Назарук та асистента кафедри дошкільної освіти Аліни Іванівни Луб’янової (див. світлини).

Головна мета фестивалю – максимально допомогти людям наповнити своє місто атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу, гордістю за свій край. У команді на волонтерських засадах працюють: артисти, представники давніх народних ремесел, дипломовані викладачі та багато представників інших спеціальностей.

Фестиваль тривав увесь день. Проводилося багато різноманітних майстер-класів для дітей та молоді, де вони могли відкрити для себе справжні українські ремесла та переконатись, що українські промисли – це не архаїзм, а цікаві, захоплюючі справи, що дозволяють розкрити свої таланти та отримати естетичне задоволення. Студенти з радістю виготовляли ляльки-мотанки з тканини та ниток, свічки, оволодівали технікою петриківського розпису, а також долучалися до майстер-класу з писанкарства. Пізнавальною частиною програми були лекції з історії, культури, мистецтва та етнографії України від фахівців високого рівня.

Дівчата-першокурсниці активно брали участь у різноманітних конкурсах. Так, за найкращий малюнок на асфальті вони були нагороджені оплесками публіки та аудіо-дисками з українською музикою від організаторів фестивалю.

KOaS-Eb_rhU

Незвичайною частиною програми стала «Відкрита бібліотека». Задум проекту незвичайний: книжки роздають безкоштовно, та перш ніж узяти подарунок потрібно пояснити, чим саме література припала до душі, або ж обміняти її на власну. Не змогли залишитися байдужими до нової літератури і майбутні педагоги, які знайшли для себе багато цікавої, різної за жанром та тематикою книжок.

Захоплювали своєю красою та мальовничістю фотокартини українських митців. На фотовиставці були представлені кращі роботи з усіх куточків України. Це дозволило ще раз переконатись в тому, якою різною та мальовничою є наша Батьківщина. Крім усього, ввечері дівчата безкоштовно скуштували справжній козацький куліш, який готувався на багатті прямо на площі у великих котлах, наповнюючи повітря надзвичайним ароматом.

Фестиваль дружби «З країни в Україну» подарував студентам можливість поєднати цікавий відпочинок та духовний розвиток. Дівчата отримали радість, задоволення, нові знання та зробили впевнений крок до єднання з рідною країною.

IMG_7543 IMG_7554 IMG_7597

Юлія Назарук,

асистент кафедри дошкільної освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print