Зустрілись різні покоління

Бувають події, що трапляються раз у житті. Це, звичайно, стосується й випускного вечора. 27 червня, напередодні Дня Конституції, в актовій залі БДПУ відбулося святкування випускного вже колишніх студентів факультету фізико-математичної і технологічної освіти, на якому вітали спеціалістів та магістрів спеціальностей «фізика», «математика», «технологічна освіта».

Свято почалося з виступу декана Андрія Олександровича Малихіна, який, зокрема, відзначив, що в нас є привід пишатися нашими випускниками, адже серед них є переможці численних всеукраїнських та міжнародних олімпіад і конкурсів, учасників конференцій, різноманітних університетських та міських заходів. У цьому роціфакультет випускає 125 студентів 5-го курсу (50 денного та 75 заочного відділення), 30 магістрів (17 денного та 13 заочного відділення). Деякі студенти отримали відразу два дипломи – за один рік здобули рівень спеціаліста та магістра. Це свідчить про їх талант та невичерпну працьовитість. 18 випускників отримали дипломи з відзнакою. Майже всі випускники працевлаштовані. 8 спеціалістів вже під час навчання розпочали свою кар’єру в школі, 5 випускників працюють в університеті. А п’ятеро вже мають дітей.

У паузах були розважальні заходи, влаштовані для випускників студентами молодших курсів, вітальну пісню виконала студентка Лілія Чапко. Прийшли привітати винуватців торжества тогорічні випускники: Євген Куриленко та Олександр Пірлик приготували композиції під гітару. Ансамбль «Золотий гомін» під керівництвом Олени Бузової виконував народні пісні.

Безліч гостей зібралося на свято, серед яких – викладачі факультету та університету, студенти, батьки, рідні та друзі випускників. Пісні виконували Олена Нікітіна та Наталя Матюшенко. Хвилюючий та колоритний східний танець зі світлодіодами підготувала Марія Пуляєва. Наприкінці свята всі випускники піднялися на сцену для колективного виконання фінальної пісні.

Випуск магістрів і спеціалістів 2014 року – не єдина подія на цьому святі. Тут також зібралися випускники 1964 року, які святкували свій 50-річний ювілей випуску. Серед випускників-ювілярів є доктори наук, професори, вчителі-методисти, які багато років свого життя віддалі справі виховання справжніх громадян України.

v-ffmto1v-ffmto3v-ffmto4v-ffmto5

Декан факультету привітав випускників, після чого для них демонстрували слайд-шоу «Випуск 1964 року», на якому було відображено найяскравіші моменти їх студентського життя. Всім випускникам-ювілярам було вручено почесні дипломи, а Андрій Олександрович подарував їм пам’ятні подарунки.

На завершеня свята для ювілярів організували екскурсію до музею університету та Фонду рідкісної книги.

Свято проходило в дуже радісній і теплій атмосфері. На довгі роки воно залишиться у пам’яті випускників.

Яна Сичікова,
заступник декана
з соціально-виховної роботи

На фото: найцікавіші миттєвості
факультетського свята

Фото з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print