Звіт-посвята волонтерського загону «палітра добра»

15 травня ц.р. у рамках Всеукраїнського фестивалю науки на Факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відбувся звіт-посвята волонтерського загону «Палітра добра» кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти під керівництвом кандидатів педагогічних наук, доцентів К. В. Петровської і А. О. Тургенєвої.

Програма заходу складалася з двох частин – звіту про діяльність студентів-волонтерів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти протягом 2017-2018 н.р. і безпосередньо урочистої посвяти «учнів» школи волонтерів у почесне звання «Волонтер загону Палітра добра».

Звіт про діяльність волонтерів на високому рівні представила магістрантка Отчич Марія, яка підсумувала всі заходи від розважально-дозвіллєвих до соціально-профілактичних, у яких брали участь студенти спеціальностей «соціальна педагогіка» і «соціальна робота» протягом навчального року, а також відзвітувалась про підготовку та проведення занять для майбутніх волонтерів у Школі волонтерів, які відбуваються під керівництвом студентів (Марії Отчич, Олени Сєрокващенко та Катерини Дибко). За результатами звіту активні студенти-волонтери отримали грамоти і подяки за свою діяльність.

Друга частина заходу передбачала урочисту посвяту «учнів» школи волонтерів у почесне звання «Волонтер загону Палітра добра». Цього року до волонтерської родини «Палітра добра» приєдналось 10 студентів 203 групи спеціальності «соціальна робота», які отримали посвідчення і значки волонтерів загону.

Ми бажаємо нашим новим волонтерам наснаги та творчої самореалізації. Нехай ця мить буде потужним стартом у Вашому волонтерському житті.

IMG_1653 IMG_1655

IMG_1663 IMG_1669

IMG_1671 IMG_1676

IMG_1681 IMG_1682

IMG_1687

IMG_1704

Марія Отчич,

студентка м12 СР групи

спеціальності «соціальна робота»

(світлини з архіву кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print