Звітували університетські археологи

15 березня в актовій залі БДПУ відбувся традиційний звіт щодо підсумків археологічної практики та розкопок археологічної експедиції БДПУ.

Минулий рік видався плідним для бердянських археологів. Студенти 2, 3 курсів гуманітарно-економічного факультету проходили практику в історико-археологічному заповіднику «Ольвія», під керівництвом завідувача навчальної археологічної лабораторії, кандидата історичних наук, доцента Валентини Папанової. А археологічна експедиція БДПУ побувала у Пологах, де проходили розкопки двох курганів. Бердянській експедиції вдалося віднайти унікальні знахідки з бронзи.

Студенти презентували аудиторії нелегкі археологічні будні. Веселі сценки, засновані на реальних подіях, з гумором та легкістю показували, як майбутнім археологам давалися екстремальні умови. Додатково поринути у атмосферу археологічних пошуків допомогли фото і відеоматеріали з розкопок.

Перший проректор, доктор педагогічних наук, професор Ольга Гуренко та заступник декана гуманітарно-економічного факультету з навчально-методичної роботи, кандидат історичних наук, доцент Олена Авдєєва вручили грамоти та подяки студентам, а також волонтерам (випускникам БДПУ), які вже не перший рік підтримують експедицію.

_DSC0076 _DSC0102

_DSC0138 _DSC0149

_DSC0153 _DSC0162

_DSC0204 _DSC0341

_DSC0397

Юлія Барно,

кореспондент «Університетського слова»

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print