Звітували Вченій Раді

Сьогодні, 5-го березня, в конференц-залі БДПУ на черговому засіданні Вченої Ради, яке провела ректор університету, професор Вікторія Зарва, з-поміж багатьох питань, що вносилися до порядку денного, чітко вирізнялися два. І вони зацікавили кожного, бо перед керівництвом на головними науковцями університету звітували двоє університетських вчених, які й цього разу мали про що розповісти.

IMG_2905

Найперше кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Гуренко детально проінформувала присутніх, що університет уперше за історію свого існування став членом міжнародного консорціуму з виконання TEMPUS-проектів (див. світлини). У межах проекту заплановано проектування модульної програми підвищення кваліфікації педагогів та освітніх менеджерів, які працюють з гетерогенними групами та організаціями, і створення міжнародних тандемів наукових керівників аспірантів, які займаються дослідженням педагогіки й менеджменту гетерогенного середовища. Також передбачено формування регіо­нальних спільнот соціальних партнерів з питань інтеграції в соціум проблемних груп населення та створення інклюзивного освітнього середовища у вишах-партнерах.

IMG_2899

…Згодом своєю розповіддю присутніх зацікавлював доктор технічних наук, завідувач кафедри інформатики та програмної інженерії факультету комп`ютерних та енергозберігаючих технологій Віталій Межуєв, який недавно повернувся із наукового відрядження з Малайзійського університету Паханг. Там він вів курси з архітектури програмних систем та формальних методів для бакалаврів спеціальності «програмна інженерія», зробив кілька запрошених доповідей. Звітуючи та відповідаючи на запитання, Віталій Іванович підсумував, що потрібно тільки досконало знати англійську мову, прагнення зі своїми знаннями та вміннями інтегруватися в цікавий науковий світ і двері багатьох відомих вишів відчинять двері кожному (див. світлини)…

IMG_2906

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Один комментарий на “Звітували Вченій Раді

  1. ник
    11.03.2014 at 18:49

    конечно, сказал гуру теории множеств и теории групп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *