Звітуючи про досягнуте

У листопаді ц. р. завершується робота над спільним європейським проектом Темпус-ІV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями», до реалізації якого був залучений й наш університет (координатор проекту в БДПУ – професор Ольга Гуренко).

_DSC2582 _DSC2588

У зв`язку з цим  у БДПУ в ці листопадові дні проходить ціла низка різних цікавих заходів, зокрема: майстерня «Науково-методичний супровід інклюзивного навчання в школі», науково-методичний семінар «Педагогічний менеджмент в умовах реалізації інклюзивного навчання в загальноосвітньому просторі» для організаторів інклюзивної освіти в Бердянську та регіоні, лекції керівника проекту – професора Ольги Грауманн (Фондовий університет, м. Хільдесхайм, Німеччина) для студентів і викладачів БДПУ.

_DSC2622 _DSC2636 - копия _DSC2647 - копия _DSC2672

Учора, 10 листопада, в головній актовій залі БДПУ пройшов захід – «Підсумки реалізації спільного європейського проекту Темпус-ІV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» в нашому університеті. Безпосередні виконавці проекту прозвітували про виконану роботу в рамках проекту: участь у наукових форумах, закордонні споживання, устаткування Компетентнісного центру інклюзивної освіти БДПУ, розробка навчальних модулів, мовні курси тощо.

_DSC2682 _DSC2726 _DSC2736 _DSC2780

Із вітальним словом до присутніх звернулися: ректор університету, професор Ігор Богданов, секретар Бердянської міської ради Олексій Холод, керівник проекту, професор Ольга Грауманн, координатор проекту національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, професор Галина Нестеренко (див. світлини).

_DSC2813 _DSC2808

Під час звітів та привітальних  слів були виступи творчих студентських колективів БДПУ: народних ансамблів – народного танцю «Калина», «Барвисті музики», народної пісні «Золотий гомін», фольклорного колективу «Хуртовина» (див. світлини).
 

«Університетське Слово»
Світлини Павла Телькі (Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print