Зворушлива благодійність студента БДПУ Миколи Нікіпелова

Не один десяток зацікавлених брав участь чи просто слідкував на ФБ за Благодійним січневим аукціоном, лотом якого виступав біб (номерок) капітана чоловічої збірної України з біатлону, призера етапів Кубка світу, призера Чемпіоната Європи, чемпіона зимової Універсіади Dmytro Pidruchnyi з естафетної гонки Олімпійських ігор 2014. http://www.biathlon.com.ua/results.php?id=1757 з автографами українських біатлоністів.

На номерку окрім Дмитра Підручного свої автографи залишили Олімпійські чемпіонки Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко, призери Чемпіонату світу, призери етапів Кубка Світу Андрій Дериземля, Сергій Семенов, Сергій Седнєв, призер Чемпіонатів Європи Артем Прима, призер етапів Кубка світу Наталя Бурдига.

На початку аукціону його організатор – студент гуманітарно-економічного факультету БДПУ Микола Нікіпелов, на своїй сторінці у ФБ, зокрема зазначав: «Виручені з аукціону кошти будуть передані волонтерській організації Бердянська «Наші Атланти» для забезпечення українських військовослужбовців в зоні проведення бойових дій на Сході України необхідними речами. Я дуже вдячний Дмитру за такий сувенір, який він подарував мені після ОІ в Сочі. Тепер нехай цей спортивний атрибут приносить задоволення іншим біатлонним уболівальникам та допоможе захисникам нашої Батьківщини».

Учора, 8 лютого, Микола зустрівся з одним із засновників університетських «Наших Атлантів» Степаном Герилівим й передав виручені від аукціону 2 700 гривень. Найближчим часом волонтери придбають на ці кошти найнеобхідніше для захисників, вручать хлопцям на передовій, про що згодом повідомлять Миколі.

bty

иайка

«Університетське Слово»

Світлини редакції та Миколи Нікіпелова
 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print