Зворушливо, цікаво і повчально

Із метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, указом Президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визнано Днем Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, що 18 лютого 2014 року в Україні почався трагічний етап Революції Гідності. В період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста людей, кілька десятків зникли без вісти, більше тисячі отримали поранення.

Тематичні заходи до пам’ятної, скорботної дати проходять у ці дні по всій Україні. Долучилися до них і студенти гуманітарно-економічного факультету. 21 лютого студенти-історики під керівництвом куратора, доцента Світлани Баханової провели захід, головна тема якого – «Свобода – це наша релігія».

Вдало підібрані хронологія та відео подій, вірші та уривки з художніх творів у виконанні студентів, власні роздуми – зробили захід зворушливим, цікавим і повчальним. Вшановували пам'ять Героїв, адже з екрану посміхалися молоді обличчя, більшість з яких – практично ровесники наших студентів. Говорили про свободу, про свободолюбиву націю, про молодих людей, які поклали життя за свободу…

_DSC3564 (1)

_DSC3565 _DSC3567

 

Тамара Макаренко
декан гуманітарно-економічного факультету
Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print