Зворушливий дебютний фініш першокурсників

Сьогодні, 13 листопада, в актовій залі головного корпусу університету відбувся завершальний цьогорічний дебют першокурсників – студентів факультету дошкільної, соціальної та спеціальної освіти.

Дебютанти оформили свій виступ у стилі кінофестивалю, який вперше проходив у стінах університету. «Кінокомпанія» ФДССО знімала свій перший кінофільм, картину про першокурсників «Своє кіно», дійства якої відбувались прямо на сцені та всі гості заходу мали нагоду побувати на зйомках цікавого студентського фільму. Першими зірками кіно стали студентки  101 групи. Дівчата-дошкільнята вдало продемонстрували свої артистичні таланти та виконали яскравий танець разом із маленькою солісткою колективу.

Студенти 102 групи розпочали свій виступ із виконання переробленої пісні Юрія Гальцева «Где-то в Крыму» та хореографічної постанови до пісні у морському стилі. Девіз виступу – «Нас мало, но мы в тельняшках». Також студенти підготували гумористичні мініатюри, найбільш вражаючою з яких була постановка, в якій взяла участь заступник декана факультету Надія Кот.

Кінозйомку продовжила 103 харизматична група логопедів, яка підготувала для глядачів різноманітні мініатюри, вокальні та хореографічні номери.

…Ось кінозйомка підійшла до кульмінації – найемоційнішого моменту фільму. Студентки-магістрантки підготували для першокурсників свій виступ, свої привітання та напутні слова.  До привітань магістранток  приєднались декан факультету Лариса Казанцева, перший проректор БДПУ Ольга Гуренко, проректор з науково-педагогічної  роботи Вікторія Ліпич та голова профкому університету, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола, який за профкомівською традицією вручив дебютантам солодкі подарунки.

8wjhOE5hJiY 28LKfcHTtEQ

aOADJcpzvI4

FzZ7GY1vcwI Jr3VI_duO1Q kgvim_Wrbgo

LBvu4mD3ImY NZ5ZHMAA8f0

SbeWomHlqj0 vMKPxMRVPNQ

yg6BiYAvhz4 yNEOFXvq_6k

 

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»

Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print