Зимова казка на «дошфаці»

Напередодні новорічних свят кожна людина мріє про казку. Недарма кажуть, що мрії збуваються. От і на факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти завітала казка.

Чарівне дійство відбулося у рамках складання нами, студентами 4 курсу спеціальності Дошкільна освіта, екзамену з дисципліни «Основи педагогічної майстерності» (викладачі: Олена Тельчарова, Аліна Луб’янова). Незважаючи на хвилювання, ми все ж таки впоралися зі своєю місією. Завдяки плідній підготовчій роботі, підтримці викладачів, нам вдалося створити на факультеті справжнє свято казки, повернути на короткий час усіх присутніх до країни дитинства.

0FvxiIICq3s XjaysyyQ1M0

На суд глядачів були представлені постановки двох казок: «Кицькин дім» та «Сніговик-поштовик». Знання та уміння, здобуті нами на заняттях з «Основ педагогічної майстерності», дозволили кожному приміряти на себе обрану роль і добре вжитися в неї. Перед появою на сцені герої дуже нервувалися, але всі підтримували одне одного та налаштовували на успішний виступ. Майстерно відтворені образи та оригінальні режисерські рішення викликали захоплення у глядачів. Для нас, акторів, були надзвичайно приємними увага та оплески присутніх.

Казкова феєрія завершилась виступом компетентного журі, у складі якого були доценти кафедри дошкільної освіти Ірина Улюкаєва, Алла Омеляненко та ст. викладач Леся Мороз-Рекотова. Вони гідно оцінили казки обох академічних груп та нагородили учасників солодкими подарунками.

6Gwv8InCfwQ

У нас залишилося багато позитивних вражень як від підготовки свята, так і від самого виступу. Цей захід згуртував нас, дозволив краще пізнати одне одного, навчив рахуватися з думкою іншого. Ми відчули себе справжніми акторами. Сподіваємося, що цей успіх буде надихати нас на подальші творчі звершення у професії вихователя.

Мішукова Валерія,
студентка 4 курсу спеціальності Дошкільна освіти
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print